تاریخچه ما
محصولات کنفی
محصولات کنفی

 

این بازرگانی با بیش از نیم قرن سابقه، در سال 1382 با رویکردی جدید جهت انطباق با نیازهای نوین بازار و  بهنگام نمودن روشهای کسب و کار، با تاسیس شرکت شرق تافته  فعالیت خود را تداوم بخشید.

 

فعالیت اصلی شرکت در زمینه واردات و عرضه انواع محصولات کنفی ( جوت) اعم از نخ های کنفی و پارچه های کنفی ( چتایی) می باشد.

هدف ما  ارائه خدمات برتر به مشتریان در راستای افزایش سطح رضایتمندی آنان  است. این شرکت با برخورداری از کادری مجرب  در زمینه  بازرگانی در تلاش است تا پاسخگوی حداکثر نیازهای مشتریان بطور مناسب ، دقیق و در حداقل زمان ممکن باشد

 

شرکت شرق تافته آماده ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل دریافت سفارش خرید از مشتریان و تامین آن از معتبرترین و بنام ترین تولید کنندگان بین المللی محصولات کنفی، منطبق با سفارش خریدار و با ضمانت حمل در موعد مقررمی باشد.

 

همچنین در راستای بهینه سازی خدمات، اولویت این شرکت انتخاب خطوط حمل و نقل دریایی مناسب و بازرسی کالا قبل از حمل، توسط معتبرترین شرکتهای بازرسی بین المللی می باشد. از دیگر اولویت های این شرکت، بازرسی کانتینرهای خالی قبل از بارگیری به منظور به حداقل رساندن آسیب های حین حمل و جلوگیری از افت کیفیت کالا در مقصد نهایی میباشد.

 

این شرکت با عنایت به ملاحظات زیست محیطی خود، محصولات صد در صد گیاهی و سازگار با طبیعت را انتخاب کرده تا بتواند از این رهگذر به پیشبرد اقتصاد سبز کمک نماید.

با امید به اینکه محصولات سبز و قابل بازیافت، سرانجام جایگاه مناسب خود را در بین مصرف کنندگان پیدا کرده و از این طریق کمک شایانی به حفظ سلامت محیط زیست نماید.